Nesanica

Dobro dosli na nesanicu.Kao gost ste ograniceni i nemate pun pristup sajtu.Da bi videli celokupan sadrzaj Registrujte se!

Join the forum, it's quick and easy

Nesanica

Dobro dosli na nesanicu.Kao gost ste ograniceni i nemate pun pristup sajtu.Da bi videli celokupan sadrzaj Registrujte se!

Nesanica

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nesanica

Druženje,Upoznavanje,zabava,zezanje,forum,download muzike,spotova,i još mnogo toga..sve je besplatno!Uzivajte...

www.Nesanica.net

Fluks RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

April 2024

PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


2 posters

    Novi Meni i opcije

    Vista
    Vista
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Muški
    Broj poruka : 814
    Godina : 38
    Location : Srbija Novi Sad
    Reputacija : 0
    Poeni : 0
    Datum upisa : 30.11.2007

    op Novi Meni i opcije

    Počalji od Vista Pet Jun 20, 2008 2:09 am

    Pozdrav drugari i drugarice kao sto videte postavio sam novi navigacioni meni na portalu i forumu.Na meniju imate skoro komplet opcije(sadrzaj sajta)..znaci novi chat,grupe,radio,privatne poruke,forum etc...nisam neke sitnice(opcije) ubacio jer cu uraditi i poseban korisnicki meni tako da ce svaki korisnik imati svoj panel i deo u kome moze da se druzi sa kime god mu je volja...naravno te opcije idu tu yea Takodje sam vam dodao na forumu Rss feeds tako da mozete da dodate sajt gde god pozelite i dovede tj pozovete koga god hocete(od vasih prijatelja,drugara...) da nam se pridruzi..imate i youTube za pretragu video snimaka etc,Nastavljam da radim tako da ocekujete uskoro jos dosta novina...Pozdrav i uzivajte Novi Meni i opcije 537696
    Maja
    Maja
    POCETNIK
    POCETNIK


    Ženski
    Broj poruka : 16
    Godina : 35
    Location : Nis
    Reputacija : 0
    Poeni : 0
    Datum upisa : 01.02.2008

    op Re: Novi Meni i opcije

    Počalji od Maja Pet Jun 20, 2008 10:08 pm

    Super je svaka cast.Danas kad si poslao mail zbunila sam se...koja nesanica?Skroz sam zaboravila na sajt mada i nemam puno vremena da dolazim...ali nadje se...sada imam manje obaveza pa cu biti tu cesce nadam se:)Razlika je velika nije ti bilo ni onda lose mada je sad stvarno super.Nastavi samo tako and good luck :)
    Vista
    Vista
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Muški
    Broj poruka : 814
    Godina : 38
    Location : Srbija Novi Sad
    Reputacija : 0
    Poeni : 0
    Datum upisa : 30.11.2007

    op Re: Novi Meni i opcije

    Počalji od Vista Sub Okt 04, 2008 6:54 am

    E skinuo sam naviogacioni meni radim drugi....osvezavam ovo malo...bice u toku vikenda najverovatnije :)

    Sponsored content


    op Re: Novi Meni i opcije

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 12:41 am